Instalacje pneumatyczne: przegląd naszych realizacji

10 czerwca, 2021 12:26

Instalacje pneumatyczne budujemy od 2004 r. czyli od początku istnienia firmy. Zebraliśmy wybrane realizacje w formie praktycznej prezentacji online. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem prac oraz zdjęciami.

Instalacje na sprężone powietrze wykorzystywane są w warsztacie, serwisie samochodowym, hali produkcyjnej czy w zakładzie przemysłowym. Jej wdrożenie to inwestycja, która w dużym stopniu odpowiada za efektywność produkcji, za skorzystanie z pełnej wydajności urządzeń w sprężarkowni.

Instalacje pneumatyczne – nasze realizacje

Poniższa prezentacja w formie online to wygodny sposób na zapoznanie się z wybranymi przez nas realizacji. Klientami naszej firmy są przedsiębiorstwa reprezentujące różne gałęzie przemysłu: branża chemiczna, automotive, produkcja mebli.

Jedną z realizacji, którą opisujemy w naszej prezentacji jest modernizacja sprężarkowni w Dolnośląskim Centrum Onkologii.

Jeśli chcesz zapoznać się z wybranymi realizacjami opisanymi w bazie wiedzy kliknij tutaj.

Budowa instalacji na sprężone powietrze

Proces budowy instalacji pneumatycznej zaczyna się od rozmowy z klientem i audytu, który określa bieżące lub planowanie zużycie sprężonego powietrza. Kolejnym etapem jest pomiar, kosztorys i projekt.
🔵 Jaki etap jest następny?
🔵 Które komponenty wybrać do budowy?
🔵 Jakie rury wybrać?
🔵 Co zapewniamy w ramach kompleksowej usługi?

Kliknij w banner poniżej.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz kim jesteśmy i poznaj aktualne oferty pracy