Pistolety do przedmuchiwania Air Boy

28 października, 2020 11:20

Pistolety do przedmuchiwania Air Boy to narzędzia pomocnicze zasilane sprężonym powietrzem. Poznaj szczegóły dostępnych w ofercie air-com.pl pistoletów Air Boy o długości dyszy od 99 do 2000 mm i ciśnieniu pracy do 16 bar.

Pistolet do przedmuchu to narzędzie pomocnicze zasilane sprężonym powietrzem mające szerokie zastosowanie przemysłowe, warsztatowe oraz domowe. Doskonale sprawdza się przy wsparciu utrzymania czystości na stanowiskach pracy.

Zastosowanie pistoletu do przedmuchu

☑️ Na produkcji i w przemyśle

W przemyśle pistolety do przedmuchiwania służą do oczyszczania detali z chłodziwa i wiórów oraz uchwytów narzędziowych podczas obróbki mechanicznej. Wykorzystywane są ponadto do czyszczenia obrabiarek i narzędzi.

☑️ W meblarstwie i w przemyśle drzewnym

W przemyśle drzewnym i meblarstwie pistolety do przedmuchu stosuje się do oczyszczania powierzchni z wiórów i pyłu drzewnego.

☑️ W warsztacie i w serwisie

W zastosowaniach warsztatowych lub domowych pistolety do przedmuchu używane są do oczyszczania miejsc trudno dostępnych z zanieczyszczeń mechanicznych, pyłu, wody czy oleju.

☑️ W lakiernictwie

Przy lakierowaniu i malowaniu pistolet na sprężone powietrze doskonale sprawdzi się przy oczyszczaniu powierzchni z drobin kurzu i innych zanieczyszczeń.

Pistolety do przedmuchu Air Boy w ofercie sklepu air-com.pl

Rozwiązania duńskiego producenta mają wszechstronne zastosowanie oraz charakteryzują się parametrami zdolnymi wykorzystać je w różnych warunkach.

PARAMETRY TECHNICZNE I WYKONANIE:

▶️ Materiał: korpus, dźwignia – tworzywo sztuczne, dysza – stal niklowana, uszczelnienia NBR
▶️ Czynnik roboczy: sprężone powietrze
▶️ Temperatura pracy: -10 st. C do 60 st. C.
▶️ Długość dyszy: od 99 do 2000 mm
▶️ Rodzaj dyszy: prosta, zagięta, gumowa
▶️ Przepływ [l/min] przy ciśnieniu 8 bar: od 260 do 380

Interesują Cię te produkty? Napisz do nas!

    Chcemy poznać Państwa oczekiwania i potrzeby. Prosimy o pozostawienie numeru telefonu oraz adresu e-mail. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe. Zachęcamy do kontaktu.

    Udostępnij I Zachowaj I Podziel się wiedzą

    Chcesz do nas dołączyć?

    Zobacz kim jesteśmy i poznaj aktualne oferty pracy