Air-Com Pneumatyka-Automatyka

Twój solidny dostawca pneumatyki

Ponad 700 000 tys. produktów

Dostawa 24 h/48 h

Konkurencyjne ceny, atrakcyjne rabaty i różne formy płatności

Doświadczony Doradca Techniczno-Handlowy

Chcemy poznać Państwa potrzeby i oczekiwania. Aby uzyskać spersonalizowaną ofertę prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy w dogodnym terminie by przedstawić najlepsze rozwiązanie.

Wypełnij formularz


  Twoje dane są bezpieczne

  Kim jesteśmy?

  Działamy na rynku od 2004 roku. Dziś jesteśmy wiodącym dostawcą pneumatyki w Polsce z najszerszą ofertą liczącą ponad 700 000 produktów. To sprawia, że dostarczamy rozwiązania dla niemal każdej gałęzi przemysłu. Szybkie terminy dostaw (w tym przesyłki lotnicze), atrakcyjne ceny i stałe rabaty dla zarejestrowanych w sklepie online, dostęp do wsparcia technicznego – to nasze wybrane atuty.

  Oferujemy usługi skupione wokół pneumatyki: serwis i wynajem kompresorów, budowa instalacji pneumatycznych, audyt sprężonego powietrza, szkolenia z pneumatyki.

  Nie bylibyśmy w tym miejscu, gdzie jesteśmy, gdyby nie nasz doświadczony zespół. Inżynierowie, doradcy techniczno-handlowi, projektanci, serwisanci i pracownicy logistyki – to oni służą swoją wiedzą i doświadczeniem by zapewnić Państwu realizację usług na najwyższym poziomie.

  Zapoznaj się z naszą ofertą