Kontakt

Jeśli:

⏺️ masz pytania dotyczące naszych publikacji;
⏺️ poszukujesz pewnego dostawcy pneumatyki dla Twojej firmy lub chcesz otrzymać rekomendację produktu od doświadczonych handlowców;
⏺️ chcesz poszerzyć kompetencję swoje lub pracowników związane z pneumatyką i układami sprężonego powietrza;

Skontaktuj się z nami!

⏺️ Prowadzimy szkolenia dla Służb Utrzymania Ruchu oraz zainteresowanych podmiotów z zakresu pneumatyki.
⏺️ Oferujemy pomoc w zakupie pneumatyki. Bezpłatnie doradzimy w wyborze i zakupie komponentów potrzebnych Twojej firmie.
⏺️ Pomożemy w rejestracji Twojej firmy w sklepie internetowym air-com.pl.

Siedziba główna firmy

Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. k.

ul. Wrocławska 41
55-095 Długołęka k. Wrocławia
e-mai: biuro@air-com.pl

Formularz kontaktowy

    Klauzula informacyjna

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Długołęce. Z administratorem można skontaktować się pod adresem e-mail: rodo@air-com.pl. Informujemy również, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. sp. k. w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. Państwa dane osobowe będą przechowywane oraz przetwarzane do czasu trwania korespondencji. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.