Kontakt

Jeśli:

⏺️ masz pytania dotyczące naszych publikacji;
⏺️ poszukujesz pewnego dostawcy pneumatyki dla Twojej firmy lub chcesz otrzymać rekomendację produktu od doświadczonych handlowców;
⏺️ chcesz poszerzyć kompetencję swoje lub pracowników związane z pneumatyką i układami sprężonego powietrza;

Skontaktuj się z nami!

⏺️ Prowadzimy szkolenia dla Służb Utrzymania Ruchu oraz zainteresowanych podmiotów z zakresu pneumatyki.
⏺️ Oferujemy pomoc w zakupie pneumatyki. Bezpłatnie doradzimy w wyborze i zakupie komponentów potrzebnych Twojej firmie.
⏺️ Pomożemy w rejestracji Twojej firmy w sklepie internetowym air-com.pl.

Siedziba główna firmy Air-Com Pneumatyka-Automatyka

ul. Wrocławska 41
55-095 Długołęka k. Wrocławia
tel. +48 71 799 45 81
biuro@air-com.pl

Formularz kontaktowy

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c. z siedzibą w Długołęce. Z administratorem można skontaktować się pod adresem e-mail: rodo@air-com.pl. Informujemy również, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c. w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. Państwa dane osobowe będą przechowywane oraz przetwarzane do czasu trwania korespondencji. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.