Skip to main content

Tłumiki hałasu sprężonego powietrza to proste i tanie elementy konieczne do stosowania we wszystkich typach zaworów rozdzielających. Ograniczają hałas i chronią wnętrze zaworu rozdzielającego przed zanieczyszczeniami. Bez nich zawory rozdzielające mają krótką żywotność. Poznaj naszą ofertę!

Tłumiki hałasu – jak działają?

Tłumiki hałasu stosowane w pneumatyce zmniejszają poziom natężenia dźwięku przy odpowietrzaniu zaworów rozdzielających, poprzez zmniejszenie prędkości wypływającej strugi i jej rozproszenie. Odbywa się to dzięki odpowiedniej konstrukcji tłumika hałasu. Dzięki tłumikom osiąga się redukcję natężenia pola akustycznego nawet o 90%.

Klikając w ikonę „+”  poznasz szczegóły asortymentu, a po kliknięciu przycisku „Zobacz w sklepie” trafisz do tego produktu w sklepie internetowym www.air-com.pl

[shoppable_image id=”1750″]

Marek Nużka

Specjalista w Dziale eCommerce w firmie Air-Com Pneumatyka-Automatyka. Wspiera rozwój oferty produktowej oraz zarządza treścią w sklepie internetowym air-com.pl. Po godzinach miłośnik fotografii z ogromną wiedzą sprzętową i warsztatową.