Skip to main content

Złącza hydrauliczne wysokociśnieniowe to elementy armatury stosowane w hydraulice siłowej w której medium roboczym jest olej hydrauliczny. Zobacz najpopularniejsze przykłady wraz z opisem.

Szybkozłącza i złączki hydrauliczne wysokociśnieniowe – zastosowanie.

Szybkozłącza hydrauliczne wysokociśnieniowe

Są stosowane do podłączenia elastycznych przewodów i węży w układach hydrauliki siłowej. Oferta obejmuje wykonania z gwintami wewnętrznymi (również NPT), o wielkości do 2″. Szybkozłącze składa się z dwóch elementów:

⏺️ szybkozłączki (część damska)
⏺️ wtyku króćca (część męska).

Złącza hydrauliczne wysokociśnieniowe

Złączka hydrauliczne są częściami armatury hydraulicznej ciśnieniowej. Znajdują użycie w wielu branżach przemysłowych, przeznaczone są do wykonywania trwałych i szczelnych sztywnych połączeń rurowych w instalacjach, gdzie medium roboczym jest olej hydrauliczny (zobacz produkt)

Klikając w ikonę „+”  poznasz szczegóły asortymentu, a po kliknięciu przycisku „Zobacz w sklepie” trafisz do tego produktu w sklepie internetowym www.air-com.pl

[shoppable_image id=”3034″]
Marek Nużka

Specjalista w Dziale eCommerce w firmie Air-Com Pneumatyka-Automatyka. Wspiera rozwój oferty produktowej oraz zarządza treścią w sklepie internetowym air-com.pl. Po godzinach miłośnik fotografii z ogromną wiedzą sprzętową i warsztatową.