Skip to main content

Hydraulika siłowa jest dziedziną techniki, zajmująca się elementami napędowymi, sterującymi i regulującymi maszyn. Produkty z hydrauliki siłowej pojawiły się w ofercie sklepu z pneumatyką air-com.pl jako nowa kategoria rozwiązań.

Hydraulika siłowa w sklepie z pneumatyką - Baza Wiedzy - Air-Com Pneumatyka

Hydraulika siłowa – katalog produktów i usług

Kompleksowa armatura i produkty z hydrauliki siłowej dla przemysłu dostępne w sklepie internetowym są odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. W 16 głównych kategoriach zgrupowaliśmy produkty i rozwiązania dostosowane do różnych wymagań.

Pompy hydrauliczne

Pompy hydrauliczne to podstawowa część napędu hydrostatycznego. Są urządzeniami, których kluczową rolą jest zamiana energii mechanicznej na energię hydrauliczną. Pompa hydrauliczna jest generatorem strumienia, ciśnienie zostaje wytworzone na skutek istniejących oporów w odbiorniku.

Hydraulika siłowa w sklepie z pneumatyką - Baza Wiedzy - Air-Com Pneumatyka

Siłowniki hydrauliczne

Kluczowy komponent w hydraulice siłowej. Siłowniki hydrauliczne, określane także jako cylindry hydrauliczne, należą do grupy silników wyporowych. W siłownikach hydraulicznych energia ciśnienia cieczy roboczej zamieniana jest na energię mechaniczną.

Hydraulika siłowa w sklepie z pneumatyką - Baza Wiedzy - Air-Com Pneumatyka

Hydraulika siłowa w sklepie online – pełny wachlarz rozwiązań

W ofercie pojawiło się 16 głównych kategorii. W ich ramach zgrupowaliśmy produkty i rozwiązania renomowanych producentów. Ofertę formułujemy wedle indywidualnych potrzeb i budżetu. Dlatego rekomendujemy kontakt z naszym ekspertem produktowym.

Poniżej kategorie produktów skupione wokół hydrauliki siłowej.

▪️ Hydroakumulatory
▪️ Olej hydrauliczny
▪️ Centralne smarowanie
▪️ Szybkozłącza hydrauliczna
▪️ Siłowniki hydrauliczne – produkcja i regeneracja
▪️ Elementy do produkcji przewodów
▪️ Zasilacze hydrauliczne
▪️ Cewki i wtyczki
▪️ Pompy hydrauliczne
▪️ Chłodnice olejowe
▪️ Technika pomiarowa
▪️ Technika napędowa
▪️ Technika filtracyjna
▪️ Bloki zaworowe i przyłączające
▪️ Zawory hydrauliczne
▪️ Silniki hydrauliczne

Hydraulika siłowa w sklepie z pneumatyką - Baza Wiedzy - Air-Com Pneumatyka

Air-Com Pneumatyka-Automatyka: kim jesteśmy?

Nasza historia rozpoczęła się wiosną 2004 roku. Dziś jesteśmy wiodącym na polskim rynku dystrybutorem elementów i urządzeń pneumatyki siłowej renomowanych marek. Oferta liczy ponad 400 000 komponentów. To najobszerniejszy wachlarz produktów na polskim rynku. Obecnie posiadamy 3 oddziały stacjonarne firmy oraz mobilnych doradców techniczno-handlowych w każdym regionie. Łącznie pracuje z nami 50 osób.

Realizujemy także usługi skupione wokół pneumatyki: budujemy instalacje pneumatyczne, sprzedajemy i serwisujemy sprężarki oraz kompresory. Produkujemy siłowniki pneumatyczne w 24 h.

Marek Nużka

Specjalista w Dziale eCommerce w firmie Air-Com Pneumatyka-Automatyka. Wspiera rozwój oferty produktowej oraz zarządza treścią w sklepie internetowym air-com.pl. Po godzinach miłośnik fotografii z ogromną wiedzą sprzętową i warsztatową.