Mamy 15 lat! Jubileusz firmy Air-Com Pneumatyka-Automatyka

20 maja, 2019 11:52

Wprawdzie do pełnoletności jeszcze nam brakuje, ale to nie znaczy, że nie mogliśmy świętować aż do świtu. Tak uczciliśmy jubileusz firmy w maju 2019 r. Było dużo wspomnień, świetnej zabawy oraz artystyczno-muzycznych atrakcji.

Firma Air-Com Pneumatyka-Automatyka wystartowała dokładnie 21 maja 2004 r. Chwilę wcześniej Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. Nowa rzeczywistość, w której musiała odnaleźć się młoda firma, napawała sporym optymizmem. Dariusz Temperowicz i Paweł Oskroba, właściciele, posiadający spory bagaż doświadczeń w tej branży, z każdym rokiem z determinacją realizowali strategię firmy na rozwój.

Retrospekcje

O historii firmy opowiadał w trakcie firmowego spotkania Paweł Oskroba. Z każdym kolejnym slajdem prezentacji uruchomiły się pokłady wspomnień. Wróciliśmy do początków firmy oraz etapów, które decydowały o tym, jaki profil firma przyjęła dzisiaj: handlowo – produkcyjno – usługowy. 

Pierwsza siedziba firmy mieściła się w dość skromnych progach, bo w lokalach usługowych mieszczących się na terenie… dworca kolejowego Wrocław Psie-Pole.

Dzisiaj jesteśmy w Długołęce koło Wrocławia, a nasza obecna siedziba wraz z częścią produkcyjną, magazynową i biurową liczy 1500 metrów kw.

Dziękujemy!

Naszym pracownikom oraz tym wszystkim, których spotkaliśmy na swojej dotychczasowej drodze – BARDZO DZIĘKUJEMY! Nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy – gdyby nie Wy.

15-lecie firmy Air-Com Pneumatyka-Automatyka

Chcesz dowiedzieć się więcej o historii firmy: zobacz naszą oś czasu.

Udostępnij I Zachowaj I Podziel się specjalistyczną wiedzą

Komentarze

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz kim jesteśmy i poznaj aktualne oferty pracy