Skip to main content

Nagły spadek ciśnienia w instalacji – zagrożenia

Dwa lata temu przedstawiliśmy Wam unikalny produkt, skonstruowany przez naszych specjalistów – sygnalizator spadku ciśnienia. Skonstruowaliśmy to urządzenie, żeby niezwłocznie informować (sygnałem optycznym i dźwiękowym) o spadku ciśnienia w instalacji sprężonego powietrza. Spadek ciśnienia może mieć niebezpieczne konsekwencje, np. zatrzymanie linii produkcyjnej, uszkodzenia produktów itp.

Przykrych konsekwencji nagłego spadku ciśnienia w instalacji pneumatycznej można łatwo uniknąć, korzystając z opracowanego przez Air-Com sygnalizatora spadku ciśnienia. Monitorowanie wysokości ciśnienia roboczego, dzięki czujnikom ciśnienia oraz naszemu sygnalizatorowi w prosty sposób może zapewnić ciągłość produkcji w przedsiębiorstwie.

Sygnalizator spadku ciśnienia w instalacji: zobacz nową ulepszoną wersję [NASZ FILM] - Baza Wiedzy - Air-Com Pneumatyka

Precyzyjne czujniki ciśnienia,
do 320 bar

Nowy, ulepszony sygnalizator spadku ciśnienia

Już starożytny filozof Heraklit z Efezu powiedział: „Pantha rhei” czyli „Wszystko płynie”. Zmienia się świat, zmieniają się wymagania i potrzeby, zmienia się nasza firma i nasze produkty.

Dlatego, korzystając z doświadczeń użytkowników naszego sygnalizatora, z ich oczekiwań i propozycji, opracowaliśmy nową wersję sygnalizatora. Co się zmieniło? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z najnowszą wersją sygnalizatora?

O czym dowiesz się z naszego filmu?

- gdzie może być stosowany sygnalizator spadku ciśnienia,
- jak działa sygnalizator,
- z jakich elementów jest zbudowany,
- jakie są różnice w jego budowie w stosunku do wcześniejszej wersji,
- jak praktycznie działa sygnalizator.

Poznaj nowocześniejszą wersję sygnalizatora spadku ciśnienia. Obejrzyj film!

Marek Nużka

Specjalista w Dziale eCommerce w firmie Air-Com Pneumatyka-Automatyka. Wspiera rozwój oferty produktowej oraz zarządza treścią w sklepie internetowym air-com.pl. Po godzinach miłośnik fotografii z ogromną wiedzą sprzętową i warsztatową.