Skip to main content

Wynajem sprężarki lub osuszacza ziębniczego to odpowiedź na wymagania naszych klientów. Jeśli masz zapotrzebowanie na sprężone powietrze na określony czas lub Twój kompresor uległ awarii – skorzystaj z naszych usług. Wybierz odpowiedni model i zapytaj o produkt. Dowieziemy, podłączymy i uruchomimy sprzęt na miejscu.

Wynajem sprężarki i kompresora

Pośród wielu okoliczności, które stoją za potrzebą natychmiastowej wymiany sprężarki możemy wymienić m.in.:
▶️ awarię dotychczasowej sprężarki,
▶️ remont infrastruktury lub rozpoczynają się budowa
▶️ krótkoterminowy wynajem kompresora

Zapotrzebowanie na sprężone powietrze nie zawsze musi wiązać się z zakupem nowej sprężarki. Dlatego mając na uwadze potrzeby i wymagania naszych partnerów i klientów oferujemy wynajem sprężarek, osuszaczy ziębniczych takich marek jak Atlas Copco, Airpol, Donaldson i Renner.

Oferujemy możliwości najmu krótko- lub długoterminowego sprężarki wraz z niezbędnym osprzętem (osuszacz, filtry, spusty kondensatu). W cenie wynajmu otrzymują Państwo bezpieczeństwo niezawodnej pracy, planowane przeglądy urządzeń, wymianę elementów eksploatacyjnych oraz 24 h nadzór serwisu.

Poznaj pełen zakres usługi

W ramach usługi zapewniamy dowóz wybranego modelu (lub możliwość odbioru własnego), podłączenie i uruchomienie kompresora bądź osuszacza. Aby indywidualnie podejść do Państwa bieżących wymagań i możliwości zachęcamy do kontaktu z nami. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz Koordynator Serwisu – Ryszard Gryciuk.

Wynajem sprężarki, kompresora, osuszaczy ziębniczych I Atlas Copco, Donaldson, Airpol, Renner - Baza Wiedzy - Air-Com Pneumatyka

Marek Nużka

Specjalista w Dziale eCommerce w firmie Air-Com Pneumatyka-Automatyka. Wspiera rozwój oferty produktowej oraz zarządza treścią w sklepie internetowym air-com.pl. Po godzinach miłośnik fotografii z ogromną wiedzą sprzętową i warsztatową.