Skip to main content

Złączki pneumatyczne wtykowe i skręcane to elementy każdego układu sprężonego powietrza. Zobacz najpopularniejsze przykłady wraz z opisem.

Złączki wtykowe i złączki skręcane – zastosowanie.

Złączki skręcane i złączki wtykowe jako akcesoria pneumatyczne stosowane są do identycznych celów. To podłączanie przewodów i węży pneumatycznych. Mogą być używane zamiennie.

Złączki wtykowe

Znajdują się obecnie w ofercie wszystkich dostawców pneumatyki. Bez problemu możemy je kupić nawet w firmach handlowych nie kojarzonych z pneumatyką, a także w dużych marketach budowlanych.

Złączki skręcane

Mają bardzo bogatą historię i jeszcze długo będą w użyciu. Pomimo mniejszej popularności nadal stanowią atrakcyjną ofertę dla projektantów instalacji pneumatycznych oraz osób decydujących się na samodzielne wykonywanie połączeń przewodów w  instalacjach.

Klikając w ikonę „+”  poznasz szczegóły asortymentu, a po kliknięciu przycisku „Zobacz w sklepie” trafisz do tego produktu w sklepie internetowym www.air-com.pl

[shoppable_image id=”2719″]

Marek Nużka

Specjalista w Dziale eCommerce w firmie Air-Com Pneumatyka-Automatyka. Wspiera rozwój oferty produktowej oraz zarządza treścią w sklepie internetowym air-com.pl. Po godzinach miłośnik fotografii z ogromną wiedzą sprzętową i warsztatową.