fbpx

Witaj w bazie wiedzy firmy Air-Com Pneumatyka-Automatyka

Maj 22, 2019 11:20

Baza wiedzy to miejsce, w którym dzielimy się ekspercką wiedzą produktową oraz naszymi realizacjami w przystępny sposób. Publikujemy poradniki, instruktaże, filmy wideo oraz ciekawostki z branży pneumatyki. Dlaczego warto tu zaglądać? Jak odnaleźć kluczowe informacje?

Witam Cię serdecznie na naszej stronie. Nazywam się Paweł Oskroba i jestem właścicielem firmy Air-Com Pneumatyka-Automatyka. W kilku słowach chciałbym zachęcić Cię – Drogi Czytelniku – do lektury naszych treści. Wierzę, że odnajdziesz tu przydatne informacje i zostaniesz z nami na dłużej.

Wypadałoby jednak na początku napisać, dlaczego uruchomiliśmy bazę wiedzy w takiej formie?

Jesteśmy dojrzali

21 maja 2019 r. obchodziliśmy 15-lecie firmy. Wprawdzie nie osiągnęliśmy jeszcze pełnoletności, ale uznaliśmy, że to dobry moment by zgromadzonym dorobkiem dzielić się na bieżąco. W prostej linii inspiracją do uruchomienia tej strony byli nasi klienci. Wiemy, czego oczekują od nas, jakie mają potrzeby informacyjne, co przyda im się w realizacji codziennych zadań.

Klienci ufają naszemu doświadczeniu.

Dlatego uruchamiamy bazę wiedzy Air-Com Pneumatyka-Automatyka, pełniącą rolę bloga firmowego.

Znamy produkty, które sprzedajemy

Wierzymy, że pasja i doświadczenie rodzi profesjonalizm. Obecna pozycja naszej firmy na rynku  jest efektem m.in. tego, że doskonale znamy produkty, które sprzedajemy. Obok tego naszym cennym atrybutem staje się wszechstronność, bo oferujemy też usługi (zobacz folder, str. 6 i 7).

Wiemy, jak efektywnie wdrażać rozwiązania z zakresu pneumatyki i automatyki, serwisować sprzęt, by wspierać realizacje biznesowych celów naszych klientów. Dlatego naszą intencją jest by wykorzystać zgromadzoną wiedzę w najlepszy możliwy i przystępny sposób.

Co publikujemy?

Nasze realizacje. Poprzez zdjęcia i opisy ilustrujemy praktyczne zastosowanie produktów z pneumatyki i automatyki.

Galeria zdjęć. Pokazujemy produkty, które sprzedajemy, w interaktywny sposób. To miejsce służy nam także do tego, by przybliżyć czytelnikom nowości produktowe, aktualności, wydarzenia z życia firmy.

Filmy wideo. Jeśli ciekawi Was jak robione są siłowniki pneumatyczne albo jakie wszechstronne zastosowanie może mieć szybkozłączka pneumatyczna, to wyjaśniamy to m.in. za pomocą filmów.

Tabele i wymiary. Pneumatyka to miary, różne parametry, cyfry i średnice. Takimi danymi posługuje się (i poszukuje) na co dzień wielu z nas. Chcemy zebrać w tym miejscu wszystkie przydatne tabele z wymiarami czy konwertery. Publikujemy  też poradniki tekstowe.

Popularne kategorie

W menu „Wszystkie wpisy” po prawej stronie umieściliśmy sekcję „Popularne kategorie”, która agreguje wpisy o określonej tematyce. Zachęcam do eksploracji. Z każdym miesiącem każda z kategorii będzie się systematycznie rozszerzać.

Baza wiedzy jest dla Ciebie

Gorąco zachęcam do dzielenia się z nami wszelkimi uwagami, bo bazę wiedzy redagujemy dla Ciebie. Chcemy odpowiadać na Twoje pytania i reagować na bieżące potrzeby związane z pneumatyką i automatyką. Zachęcam do kontaktu. Napisz do mnie!

Pozdrawiam życząc miłej lektury,

Paweł Oskroba,
właściciel firmy Air-Com Pneumatyka-Automatyka

Może zainteresuje Cię także: folder produktowo-wizerunkowy Air-Com Pneumatyka-Automatyka

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz kim jesteśmy i poznaj aktualne oferty pracy