Skip to main content

Na indywidualne życzenie Klienta, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalację do nanoszenia środka antyadhezyjnego pod prasy.

 Instalacja do aplikacji środka antyadhezyjnego

Systemy instalacji do środków adhezyjnych są oparte o pompy pneumatyczne tłokowe lub membranowe oraz o zbiorniki ciśnieniowe lub bezciśnieniowe. Mieszanie i podawanie składników odbywa się centralnie. Wykonujemy instalacje służące do zasilania stanowisk przy prasach. Medium robocze może być podawane automatycznie lub ręcznie. Polecamy używanie sprawdzonych w takich sytuacjach pistoletów natryskowych W3/FZ Duo, zaprojektowanych specjalnie do precyzyjnego nakładania rzadkich materiałów (środków antyadhezyjnych, farb i płynów o niskiej lepkości).

Pistolety natryskowe

Pistolety natryskowe są urządzeniami o dużej precyzji pracy. Dlatego muszą być utrzymywane w czystości i eksploatowane z przestrzeganiem podstawowych zasad użytkowania. Zapewni to ich bezawaryjną pracę i długi okres użytkowania.

Marek Nużka

Specjalista w Dziale eCommerce w firmie Air-Com Pneumatyka-Automatyka. Wspiera rozwój oferty produktowej oraz zarządza treścią w sklepie internetowym air-com.pl. Po godzinach miłośnik fotografii z ogromną wiedzą sprzętową i warsztatową.