Skip to main content

Zwijacz do przewodów pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych czy taśmy ostrzegawczej staje się coraz popularniejszy w warsztacie, hali produkcyjnej czy w serwisie samochodowym. Dlaczego? O tym nasz film poradnikowy.

Włoski Mavel to uznany w świecie producent profesjonalnych rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo w miejscu pracy, poprawiających codzienną ergonomię czy zwiększających efektywność. Produkt tej marki, wśród nich zwijacz do przewodów, dostępny jest w ofercie w sklepu internetowego z pneumatyką www.air-com.pl.

Typy zwijadeł pneumatycznych Mavel

Zwijacz do przewodów – jaki wybrać?

Paweł Oskroba z Air-Com Pneumatyka-Automatyka prezentuje najbardziej popularne rozwiązania firmy Mavel. Zwijadła są powszechnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie zależy nam na bezpieczeństwie, sprawnym realizowaniem codziennych zadań w przestrzeni serwisowej lub warsztatowej.

Zainscenizowaliśmy krótką scenę w której pokazaliśmy praktyczne zastosowanie zwijadła do przewodów. Zobaczysz, czym różni się w budowie i w działaniu wariant do przewodów hydraulicznych od zwijadła do przewodów sprężonego powietrza. Omawiamy budowę każdego z nich.

Czym są zwijacze do przewodów?

Stanowią profesjonalne i trwałe elementy wyposażenia warsztatów oraz hal produkcyjnych i są przeznaczone do dostarczania mediów roboczych lub zasilania elektrycznego do narzędzi lub urządzeń. Zwijacze do przewodów znacznie poprawiają i zwiększają bezpieczeństwo posługiwania się narzędziami pneumatycznymi, hydraulicznymi lub elektrycznymi.