Skip to main content

Instalacje pneumatyczne na sprężone powietrze budujemy od 2004 r. Zebraliśmy wybrane realizacje w formie praktycznej prezentacji online. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem prac oraz zdjęciami.

Instalacja na sprężone powietrze wykorzystywana jest w warsztacie, serwisie samochodowym, hali produkcyjnej czy w zakładzie przemysłowym. Przedsiębiorstwom w których natężenie przepływu sprężonego powietrza wynosi powyżej 3000 m3 na godzinę dedykowane są instalacje pneumatyczne od DN150 do DN200. Natężenie przepływu sprężonego powietrza wynosi w nich powyżej 3000 m3 na godzinę.

rury aluminiowe instalacje duże średnice 110 mm

Wdrożenie instalacji na sprężone powietrze to inwestycja, która w dużym stopniu odpowiada za efektywność produkcji, za skorzystanie z pełnej wydajności urządzeń w sprężarkowni.

Instalacje pneumatyczne – nasze realizacje

Poniższa prezentacja w formie online to wygodny sposób na zapoznanie się z wybranymi przez nas realizacji. Klientami naszej firmy są przedsiębiorstwa reprezentujące różne gałęzie przemysłu: branża chemiczna, automotive, produkcja mebli czy szpitale.

Wśród realizacji, które opisujemy w naszej prezentacji jest m.in. modernizacja kompresorowni w Dolnośląskim Centrum Onkologii, montaż zbiorników na ciekły tle w szpitalu czy budowa kompleksowej instalacji w największym w Europie serwisie samochodowym marki Hyundai. Byliśmy także zaangażowani do budowy sprężarkowni w firmie COM40 – największego w Europie producenta mebli tapicerowanych.

Jeśli chcesz zapoznać się z wybranymi realizacjami opisanymi w bazie wiedzy kliknij tutaj. Karty referencyjne ze skrótowym opisem oraz zdjęciami możesz pobrać w formie pliku .pdf w sekcji Materiały do pobrania.

Budowa instalacji na sprężone powietrze

Proces budowy instalacji pneumatycznej zaczyna się od rozmowy z klientem i audytu, który określa bieżące lub planowanie zużycie sprężonego powietrza. Kolejnym etapem jest pomiar, kosztorys i projekt.
Jaki etap jest następny?
Które komponenty wybrać do budowy?
Jakie rury wybrać?
Co zapewniamy w ramach kompleksowej usługi?

Instalacje pneumatyczne: przegląd naszych realizacji

Kliknij w banner poniżej by zapoznać się z zakresem prac